Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dymy

( ilość produktów: 113 )

Dymy doskonałe do opraw meczowych, coraz częściej wykorzystywane w sesjach zdjęciowych. W naszym sklepie znajdziesz świece dymne o różnym czasie dymienia i mocy w zależności od Twoich potrzeb.

Jak stworzyć wyjątkowy nastrój sceniczny lub oprawę jakiegoś wydarzenia? Jednym ze skutecznych sposobów, które pozwalają na uzyskanie świetnych efektów, są świece, granaty i pochodnie dymne. To rozwiązanie popularne w branży artystycznej, a także wśród kibiców, którzy odpalają je podczas meczów, aby zbudować niepowtarzalną atmosferę. Szeroki wybór produktów emitujących kolorowe dymy można znaleźć w naszym sklepie. Zapewniamy wysoką jakość, sprawdzone pochodzenie i atrakcyjne ceny wszystkich proponowanych wyrobów.

Wyjątkowe oprawy dymne sceniczne, fotograficzne i stadionowe

Bogaty asortyment pozwala klientom na dobranie świec, granatów i pochodni o różnym rodzaju i natężeniu generowanych efektów dymnych. Dzięki temu możliwe jest zamówienie produktów o wielorakim przeznaczeniu, które nadają się do wykorzystania zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Poza koncertami, przedstawieniami i innymi wydarzeniami scenicznym po kolorowe dymy coraz częściej sięga się również w fotografii, wykorzystując je jako tło zdjęć.

Świece, granty i pochodnie od lat są standardowym elementem oprawy kibicowskiej wielu meczów piłkarskich i żużlowych w Polsce. Najzagorzalsi fani odpalają je na stadionach, tworząc niekiedy spektakularne, kolorowe oprawy dymne. Przed użyciem zakupionych w naszym sklepie produktów zawsze należy zapoznać się z dołączoną do nich instrukcją i postępować według jej wskazań. Przy wyborze konkretnego artykułu warto się kierować przede wszystkim barwą dymu i czasem palenia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 1473 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Świetnie zapakowane,no i super towar
2024-04-25
Jak zwykle wszystko sprawnie
pixel