Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pistolety i rewolwery hukowe

( ilość produktów: 1 )

Proponujemy popularne i legalne narzędzia przeznaczone do samoobrony. Pistolety i rewolwery hukowe wykorzystuje się w celach odstraszających zarówno wobec ludzi, jak i zwierząt stwarzających zagrożenie. Wydawany przez nie hałas może być także sposobem na poinformowanie otoczenia o zagrożeniu albo potrzebie ratunku, więc nadają się jako metoda lokalizacji osoby, która oddała wystrzał. W tym celu doskonale spisują się modele na race, ponieważ poza dźwiękiem tworzą także rozbłysk na niebie, co pozwala na precyzyjne określenia miejsca, z którego on pochodzi.

Zastosowanie i zalety pistoletów oraz rewolwerów hukowych

Oferowane w naszym sklepie produkty są dostępne w sprzedaży bez zezwolenia, a ich obsługa jest łatwa i bezpieczna, więc poradzi sobie z nią każdy. Można mieć je zawsze przy sobie i tym samym czuć się pewniej w ciemnych uliczkach, lasach czy górach. Rewolwer i pistolet hukowy na race wygląda niemal identycznie jak standardowa broń palna i generuje głośny wystrzał, dlatego może być skutecznym narzędziem odstraszającym włamywaczy, złodziei czy wandali. Działa także na zwierzęta, np. napotkane w lesie dziki, które czują się zagrożone i przypuszczają atak na człowieka.

Pistolety i rewolwery hukowe mogą być zasilane różnokolorowymi racami, które poza funkcją lokalizacyjną wykorzystuje się też np. w ramach opraw widowisk sportowych czy artystycznych. Sięga się po nie w trakcie zabaw sylwestrowych i celebrowania innych ważnych okazji oraz wydarzeń. Oferujemy je w konkurencyjnych cenach i pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych producentów.

pixel