Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

3 urodziny sklepu Pirohit czyli survivalowe zmagania naszych klientów - PiroHiT

2021-10-19
3 urodziny sklepu Pirohit czyli survivalowe zmagania naszych klientów - PiroHiT

Dnia 27 września nasz sklep obchodził 3 urodziny, z tej okazji myśleliśmy nad jakąś specjalną atrakcją którą moglibyśmy przeżyć wspólnie z Naszymi klientami. Długo myśleliśmy nad tym co mogłoby zainteresować fanów pirotechniki. Z pomocą przyszła nam ekipa od profesjonalnego survivalu!

Partyzanci Lubelszczyzny to organizacja survivalowa którą dowodzi Paweł Szlendak „Szlendi” prowadzą oni zajęcia oraz szkolenia w tym zakresie na terenie całej Polski! Wybraliśmy 10-ciu klientów sklepu, którzy robili u Nas największe zakupy i byli z nami praktycznie od początku dodatkowo wyłoniliśmy 5 kolejnych klientów, którzy zostali wytypowani spośród zamówień zrobionych we wrześniu.

Zmagania piromaniaków śledziły nieustannie 3 kamery, które rejestrowały każdy ich ruch! Chcieliśmy bowiem aby z tego wydarzenia powstała 3 odcinkowa seria na kanał Youtube Machony! Był dzień 2 października pogoda rewelacyjna, wszyscy uczestnicy stawili się punkt 8 w wyznaczonym miejscu, po śniadaniu i porannej kawce Paweł Szlendi rozpoczął szkolenia z survivalu. Uczestnicy uczyli się między innymi jak opanować przejąć władzę nad ogniem, jak zbudować schronienie na wypadek sytuacji awaryjnych, jak pozyskać pożywienie.

Szkolenia były mega ciekawe a zaraz po nich piromaniacy wzięli udział w grze terenowej która łączyła ze sobą dwie dziedziny -  fajerwerki oraz survival! Było bardzo ciekawie i emocjonująco! Po ogłoszeniu wyników rozgrywki każdy uczestnik dostał od nas mały prezent – wyrzutnie Destrotyer, termos w kształcie naboju, emitery dźwięku dum bum 5g oraz kilka mniejszych rzeczy.

Pod wieczór oczywiście nie zabrakło wspólnego luźnego strzelania i testowania pirotechniki z Machonym! Były fontanny, wyrzutnie, rakiety, race, flary, dymy i wiele innej pirotechniki! Po strzelaniu spędziliśmy jeszcze kilka godzin na rozmowach przy ognisku.

Wiemy już na pewno -  to nie był ostatni tego typu wyjazd chcemy do takich imprez powracać cyklicznie co jakiś czas, poznawać więcej ludzi którzy mają taką samą pasje jak my!

Bogdan

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 1452 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
5+
2024-04-12
Polecam!!!
pixel